Dziś nadszedł czas na prezentację marki Olaplex. Nie jest do jedna z marek brylujących  na ekranach telewizorów w trakcie przerwy na reklamy, jak L'oreal czy Schwarzkopf. 

Nie znaczy to, że produkty tej firmy nie są warte uwagi.

Przeciwnie. Szczególnie dla profesjonalistów, do których zresztą są kierowane. 

Choć nie tylko.

 

W ofercie znajdują się przede wszystkim kosmetyki, specjalizujące się w innowacyjnej pielęgnacji włosów po koloryzacji, które szczególnie są narażone na liczne uszkodzenia. Działania tych preparatów pozwolą zminimalizować takie ryzyko i dzięki unikatowemu składowi doprowadzają do regeneracji wiązań dwusiarczkowych.

Bezpieczeństwo włosów farbowanych, zawsze jest dobrą ideą.

 

O marce

Powstanie Olaplex zawdzięczamy dr Ericowi Presly i dr Craigowi Hawker, światowej klasy specjalistom w dziedziny chemii i materiałów. Dzięki ich wspólnemu wysiłkowi został wynaleziony składnik chemiczny, który bez pomocy silikonów i olejów mineralnych, odbudowuje wiązania we włosach, zarówno w trakcie jak i po zabiegach chemicznych. 

Oczywiście powyższe odkrycia zostały wykorzystanie w preparatach marki, co zostało docenione szczególnie przez profesjonalistów z branży fryzjerskiej i kosmetycznej. 

 

Oferta dla profesjonalistów

Tzw. profesjonalna linia kosmetyków pielęgnacyjnych Olaplex skierowana jest wyłącznie dla fryzjerów i stylistów zajmujących się włosami zawodowo. ich zastosowanie jest możliwe wyłącznie z pomocą profesjonalnych technik fryzjerskich, celem osiągnięcia wymarzonych rezultatów. 

Znajdują się tu takie produkty, które likwidują uszkodzenia kosmyków, w trakcie interwencji chemicznej. Są to np.  Olaplex No.1 oraz Olaplex No. 2.

Olaplex No. 1: dodaje się go do dowol­nego pro­duktu do kolo­ry­za­cji wło­sów – rozjaśniacza lub farby, ale też można zasto­so­wać go tuż po kolo­ry­za­cji.

Olaplex No. 2: ma za zada­nie utrwa­lić Mul­ti­pliera, dla­tego nakła­dany jest zaraz po jego zmy­ciu na około 5 minut.

 

W efekcie stosowania osiągany jest spektakularny efekt. Włosy są zregenerowane, jedwabiście gładkie, a kolor utrzymuje się znacznie dłużej.  

W naszej ofercie znajdziecie zestaw tych produktów w tym miejscu.

 

Oferta dla miłośników domowej pielęgnacji

Linie do pielęgnacji w domowym zaciszu zaczynają się od No. 3, który jest uzupełnieniem kuracji regenerującej w salonie z No. 1 i No. 2, przedłużającej ich efekty działania, poprzez serie No. 4 , 5, 6, na No 7 kończąc, które zapewniaja m.in ochronę termiczną.

W ramach tych serii można znaleźć szampony, odżywki, olejki i inne produkty, w tym także nawilżające i do ochrony termicznej. 

W zależności od rodzaju produkty te wzmacniają, nawilżają, ułatwiają stylizację, chronią przed puszeniem się, a także nadają włosom lekkości i blasku. 

 

Inną oferą firmy są znajdujące się na stronie marki filmiki instruktażowe, dotyczące korzystania z ich produktów. Można je znaleźć pod tym linkiem.

 

Tyle na dziś Trzymajcie się ciepło.

Zachęcamy do zapoznania się z oferta w naszym sklepie.