Jak wiemy z mojego poprzedniego artykułu, mężczyźni w dzisiejszych czasach mogą i powinni dbać o siebie. To już nie jest żadna ujma używanie czegoś poza mydłem. Tym bardziej, że zazwyczaj w związku są obustronne oczekiwanie na bycie pachnącym i eleganckim. Marka American Crew posiada ofertę dedykowana właśnie mężczyznom dbających o siebie i swój wygląd.

 

W skrócie: oprócz właściwej diety do podstawowej pielęgnacji potrzeba co najmniej: dobrze dobranego szamponu, odzywki, a czasem nawet produktów pielęgnujących skórę głowy czy do stylizacji fryzur. Więcej o tym w moim poprzednim artykule

 

Historia marki

 W pewnym sensie twórca marki American Crew, David Racuglia był wizjonerem, który wyprzedzał trendy. Już w 1994 roku, przewidział, że w najbliższej przyszłości mężczyźni będą zdecydowanie bardziej dbać o osobisty wygląd i włosy.

 Współcześnie American Crew jest ikoniczną firmą, kierującą swoje profesjonalne produkty specjalnie dla mężczyzn i ich stylistów. Celem każdego kosmetyku desygnowanego ta marką, jest działanie na rzecz poprawy jakości codziennej pielęgnacji włosów, ciała, skóry oraz do stylizacji. Bo męskość dziś to dbałość .

 Firma działa już od 25 lat, nadal dostarcza wysokiej jakości męskie innowacyjne kosmetyki, wyprzedzające trendy. Wciąż przyświeca im ta sama misja: zaspokajanie męskich potrzeb w zakresie codziennej pielęgnacji, w wnosząc swój wkład w rozwój branży kosmetycznej.

 Warto odwiedzić, stronę firmy by zapoznać się nie tylko z historia i ofertą produktów, ale i również z zakładką Crew Stylemaker (w wolnym tłumaczeniu „załoga twórców stylu”). Są tutaj prezentowane rozmaite techniki pielęgnacyjne dopasowane do najróżniejszych męskich krojów i stylizacji. Taka baza może służyć za inspirację dla fryzjerów i i stylistów, pragnących stać się pionierami czy wręcz artystami w swej branży i niebojących się wyprzedzania trendów.

 https://www.americancrew.com/

  

Ponadto:

 Warto się zapoznać z nowymi propozycjami zestawów do codziennej pielęgnacji dla mężczyzn - które mogą się okazać nie tylko eleganckim, ale również i praktycznym prezentem.

Na przykład American Crew Set 3IN1 to zestaw do mycia włosów - trzy w jednym - szampon, odżywka i płyn do mycia ciała. Idealny zestaw, zawierający podstawowe produkty pielęgnacyjne dla mężczyzn w podróży.

Kolejnym interesującym zestawem jest American Crew Set Daily Moisture and Fiber. To również świetny pomysł na prezent dla mężczyzny. Zawiera on 4 produkty do codziennej pielęgnacji, doskonale uzupełniające się nawzajem. Dzięki nim włosy staja się gładkie, elastyczne, a skóra po goleniu pozbawiona podrażnień. 

Poza zestawami nie brakuję, również pojedynczych produktów kosmetycznych. Można znaleźć szampony do codziennego mycia włosów w rożnych objętościach np. (American Daily Crew Shampoo); produkty do stylizacji włosów (np. American Crew Alternator) czy pasty włóknista (np. American Crew pasta włóknista do modelowania włosów) czy odżywkę ( np. American Crew Daily Conditioner Odżywka 250ml).

Zapraszamy tutaj by zapoznać się z pełną ofertą.