Włosy falowane i loki potrzebują regularnego odżywienia i właściwego traktowania. Tylko w taki sposób możesz podkreślić ich piękno i blask. Wychodząc na przeciw potrzebom konsumentów firma Wella opracowała specjalne serie Nutricurls i EIMI Nutricurls. Poznaj ich zalety!

Wella Nutricurls to nowa seria profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów kręconych i falowanych. Zawarty kompleks NOURISH-IN, który składa się z olejku jojoba i ekstraktu z otrąb pszenicy nasyca włosy witaminami, minerałami, kwasami tłuszczowymi oraz białkami, tak niezbędnymi do zdrowego wyglądu łuski włosa. Kosmetyki z linii pozostawią loki i fale odżywione i w dobrej kondycji. Poszczególne produkty zapewniają nieco inny poziom odżywienia. Możesz wybrać taką linię pielęgnacyjną, jaka najlepiej odpowiada na potrzeby Twoich włosów. Zaleca się, aby do włosów falowanych stosować kosmetyki o lekkiej i średniej pielęgnacji, zaś do włosów mocno kręconych i loków te produkty, które gwarantują odżywienie na poziomie od średniego do intensywnego. 

ZOBACZ OFERTĘ WELLA NUTRICURLS!

Wella EIMI Nutricurls to seria profesjonalnych kosmetyków do stylizacji włosów kręconych i falowanych. Specjalnie opracowane formuły kosmetyków zapobiegają puszeniu się włosów nawet do 72 godzin. Seria składa się z 4 kosmetyków o innym przeznaczeniu. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagających konsumentek! Pozwolą na zadbanie o odpowiedni kształt fal i loków, dodanie objętości, odświeżenie i zapobieganie puszeniu się włosów.

ZOBACZ OFERTĘ WELLA EIMI NUTRICURLS!

Zobacz 3 porady jak łatwo uzyskać piękne fale:

 A teraz przekonaj się jak przy pomocy kosmetyków EIMI Nutricurls uzyskać wspaniałe loki: